Menu

Site Dili
Menü

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Deniz Ticaret Odası  Fethiye Şubesi, D.O.C Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Kurumsal Sağlık İşletmeleri Protokolü imzaladı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Fethiye Şubesi personel ve üyelerinin Ağız ve Diş sağlığı hizmetlerinden indirimli olarak faydalanması yönelik olarak bir protokol imzaladı.

İmzalanan Protokole göre;

D.O.C Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Fethiye Şubesi çalışanlarına, üyelerine, üye ve çalışanların birinci derece yakınlarına ve üyelerin yanında çalışan muhasebe elemanlarına verilecek muayene ve tedavi hizmetlerinde Türk Diş hekimleri Birliği tarifesi üzerinden; %20 indirim uygulayacaktır. Ayrıca muayene, panoramik röntgen ve tedavi planı ücretsiz yapılıp   25 Şubat 2019 tarihine kadar diş taşı temizliği (detertraj) ücreti 150 TL  olarak uygulanacaktır.  

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Personeli, Stajyerleri ve Üyeleri ile birinci derece yakınları; verilecek olan hizmetten %20 indirimli olarak yararlanmak için İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi personeli ya da üyesi olduklarına dair kimlik kartını veya mevcut durumlarını açıklayan bir belgeyi,  D.O.C Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından talep edilirse ibraz etmek zorundadırlar.

25 0cak 2019 günü İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi hizmet binasında yapılan imza töreninde konuşan Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şaban ARIKAN;

“Gerek çalışanlarımız gerek üyelerimize sağladığımız hizmetler arasında eğitimlerin yanı sıra sağlık konularına da önem vermekteyiz. Bu kapsamda yaptığımız indirim protokollerine bir yenisini daha ekledik. Bugün ağız ve diş sağlığı protokolü imzaladığımız poliklinik, Mustafa Kemal Bulvarındaki yeni binasında personelimiz ve üyelerimizle onların birinci derece yakınlarına hizmet verecek.”

İfadelerini kullandı.

Protokol, 1 Mart 2020 itibariyle sonlandırılacaktır.